Декоративна квадратна таця на ніжках MCA Vizyon з меляріа з позолотою й декором у формі коня
1 145 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7926sg
+380 (63) 225-47-47
- +380 (63) 770-77-77
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Декоративна таця M Vizyon з міхиру з позолотою
Декоративна таця на ніжках бренда M Vizyon з меляра з посрібненням, покрита захисним шаром лаку. Дорога та стильна річ. Чудовий подарунок.
Довжина 23 см
Ширина 23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 1 мм |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Мельхіор |
| Ручки | Є |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Виробник | MCA Vizyon |
| Декоративне оформлення | Інкрустація, різьба, позолота |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Стан | Нове |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Ложечка | є |
| Кришка | є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴







