Кошик
140 відгуків
Бесплатная доставка заказов от 750₴!Выбрать украшение!

Умови використання сайту

Користувача угода

Увага!!! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів / послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами даного Угоди.

Використання сайту
Сайт BeautyBar.ua (далі «BeautyBar») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності
Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. BeautyBar не гарантує точності і повноти матеріалів, що надаються на цьому Сайті. BeautyBar в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті BeautyBar не зобов'язаний оновлювати їх. BeautyBar ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті
Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.

Зворотній зв'язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення BeautyBar може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. BeautyBar не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних:

Персональні дані користувача отримує ТОВ «УАПРОМ» (ідентифікаційний код 36507036), якому належить сайт Prom.ua (Сайт BeautyBar.ua створений на платформі Prom.ua), від користувачів сайту під час використання сайту BeautyBar.in.ua або Prom.ua. Персональні дані користувача заповнюються Користувачем.

Метою обробки персональних даних в системі є зберігання та обслуговування даних контрагентів, відповідно до статей 6, 7 Закону України «Про захист персональних даних»

Також метою обробки індивідуальні даних є забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання / отримання та здійснення розрахунків за придбані товари / послуги згідно з Податковим кодексом України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

У разі виникнення питань, побажань, скарг, щодо інформації, яку ви надаєте, будь ласка, звертайтесь за контактною адресою: support@prom.ua, Харківське шосе, 201/203, корпус 2-А, літера Ф, Київ, Україна, 02121, ТОВ «УАПРОМ».